czwartek, 26 lipca 2012

Welcome.

Witam wszystkich na moim już trzecim blogu!
Szczerze mówiąc założyłam go w przypływie jakiegoś impulsu i uważam, że chyba niepotrzebnie. Wiecie, że niby nowy świetny pomysł to trzeba wykorzystać. Tak samo było z moim pierwszym blogiem. Miałam pomysł i nawet się nie spodziewałam, że wszystko pociągnę do 11 odcinka. Myślałam, że szybko mi się znudzi i skończę na góra piątym, ale nie. Jakoś udało się napisać więcej. Teraz męczy mnie brak weny na tamto opowiadanie. Wiem co ma być dalej, ale nie potrafię ubrać tego w słowa. Chyba będę musiała go zawiesić na wakacje, tym bardziej, że wyjeżdżam za kilka dni do sanatorium. Co z drugim blogiem? Piszę na nim tak zwane jedno-party. Pierwszy już dodany, drugi jest w trakcie pisania. Jakoś daję radę, nie narzekam. Teraz jestem ciekawa co będzie z tym blogiem. Mam nadzieję, że nie spieprzę sprawy i uda mi się dociągnąć wszystko do końca. Całą historię mam przemyślaną i zaczynam pisać już od dziś. Liczę się z tym, że od razu nie zdobędę wielu czytelników, ale mam nadzieję, że z czasem się to zmieni, że choć kilka osób pokocha historię Ziam'a Mayne. 
Pozdrawiam i do pierwszego rozdziału! :)


6 komentarzy:

 1. Super blog o Ziamie:D :D Kiedy będzie 1 rozdział?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodaj szybko pierwszy rozdział, bo już się nie mogę doczekać Ziam'a w Twoim wykonaniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem czy chcesz byc informowana i czy pisac o tym na twoim blogu ale zrobię to. xD u mnie 10 rozdział się pojawil na hard-to-know.blogspot.com :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ZIAM! *________* dead.
  Pisz, błagam! ;-*

  OdpowiedzUsuń
 5. "Pomyślałem, że gdybym był na jego miejscu, właśnie tego bym teraz potrzebował – nie słów pocieszenia, czy zapewnienia, że ona na mnie nie zasługiwała. Raczej po prostu kogoś, kto będzie przy mnie i nie pozwoli mi zwariować z bólu. Chciałem wtedy być kimś takim dla Harry’ego i starałem się kimś takim być."
  http://our-month.blogspot.com/
  Zapraszam na Chapter One opowiadania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czeeeść! Na FF-1d.blogspot.com organizowany jest casting na współautora bloga - jeśli tylko zechcesz, możesz nim zostać! Ponad to zapraszamy również na specjalną audycje prosto z gali MTV VMA 2012 :) Z nami nigdy nie będziesz się nudzić!
  xoxo

  OdpowiedzUsuń